פרסם כאן דף הבית
Share |
השכרת רכב
תאריך לקיחה:
תאריך החזרה:
מקום איסוף:
מקום החזרה:
סוג הרכב:
גיר:
שם מלא:
טלפון:
אימיל:
הערות:
כיצד לבצע השוואת מחירים?

הדרך הקלה היא למלא פרטים באתר קליק וסע, ובעוד חברות המפנות את פרטי הבקשה לחברות ההשכרה הקשורות אליה, ואתם כלקוחות פוטנציאליים, תקבלו במייל או בטלפון את המחיר הטוב ביותר לבקשה שהשארתם כמה רגעים קודם לכן.

חשוב להשוות את הגבלת הק"מ , מחיר ושנתון הרכב.

החברה משכירה רכבים לתקופות שונות (בדרך כלל נע בין מס' ימים עד מספר שבועות ואפילו חודשים) תמורת תשלום. לצד השכירות הבסיסי של רכב, סוכנויות להשכרת רכב בדרך כלל מציעות גם מוצרים נוספים כגון ביטוח הקטנת השתתפות עצמית,  מערכות ניווט, ואפילו טלפונים ניידים.

סוכנויות להשכרת רכב מציעות סכומים שונים לצד איכות שירות שונה, אז כיצד באמת יודעים להשוות מחירים בין סוכנויות שונות? הדרך הבטוחה (אך האיטית) היא להשוות מחירים בין חברות להשכרת רכב באמצעות מחשבון ההשכרה באתרי האינטרנט של החברות השונות ולראות אצל מי המחיר היותר אטרקטיבי.

 דרך נוספת היא להתייעץ עם חברים שכבר שכרו מכונית ולשמוע מהם איזו חברה יותר זולה וטובה. במידה ואתה שוכר רכב באופן קבוע, רצוי להשכיר אצת אותה חברה כל פעם באופן קבוע וכך לקבל הנחות והטבות במעמד של לקוח קבוע אצל אותה חברה, אך לשוב להיות ערים למבצעים נקודתיים שמפרסות חברות ההשכרה. בדרך כלל ניתן לאתרם באמצעות בדיקת הקישורים הממומנים בתוצאות גוגל.
 

UI by nearme עיצוב אתרים